Auksinis sviestas "Ghi" (260/520ml)


4,49 € 5,00 €

Prekės statusas: turime!

Turime 20 vnt.

Apie prekę

Lydytas sviestas (ghi) yra paprastas sviestas kaitintas ilgesnį laiką, taip pašalinant baltymų ir laktozės likučius. Ghi sviestas tradiciškai naudojamas Azijos kraštuose, turi didelę svarbą Indijoje ir Ajurvedos medicinoje.

Ajurvedoje įvairūs terapiniai augalai ir prieskoniai, vaistažolės vartojami kartu su lydytu sviestu (dažniausiai juos kaitinant kartu), nes pagal Ajurvedą fitomedžiagos iš šių augalų tampa geriau pasisavinamos mūsų kūne.

Lydytas sviestas yra lengviau virškinamų riebalų šaltinis, taip pat palaiko aukštą smilkimo (kaitros, kepimo) temperatūrą - iki 250 C. Tai svarbu, nes daug žmonių kepa produktus ant aliejų, kurie nėra tam skirti , o taip pradeda vykti žalingas lipidų peroksidacijos procesas, dėl kurio padaugėja laisvųjų radikalų mūsų kūne, taigi ir uždegimo lygis. Taigi , kepimui lydytas sviestas yra nuostabus !

8 LYDYTO SVIESTO NAUDINGOS SAVYBĖS SVEIKATAI:

  1. Stimuliuoja virškinimo procesą

Pagal Ajurvedą, lydytas sviestas geriau nei kiti maisto produktai stimuliuoja virškinimo ugnelę "agni" , kepenų ir tulžies pūslės darbą, fermentų išskyrimą žarnyne. Tai svarbu efektyviam virškinimo-pasisavinimo procesui.

  1. Lydytas sviestas turtingas vitaminu K2, kuris ypač svarbus tinkamam kalcio pasisavinimui kūne, reprodukcinės sistemos veiklai ir kt. Vitaminas K2 kalcį iš kraujotakos perneša į tas vietas mūsų organizme, kur jis iš tikrųjų reikalingas: dantys, plaukai, sąnariai, kaulai, jungtys, nagai ir kt.
  2. Mažina skrandžio ir žarnyno skausmą, jautrumą , ypač naudingas turintiems erozijas, opeles, virškinamojo trakto uždegimines ligas, pvz kolitą ar celiakiją.

Turiu rekomendaciją tiems, kas patiria skrandžio, žarnyno jautrumą, uždegimą , turi imuninės sistemos problemų ar dažnai kamuoja alergijos - KOLOSTRUMAS - (karvių priešpienio ekstraktas) - jame gausu imunoglobulinų ir faktorių, skatinančių žarnyno regeneraciją, taip pat subalansuoja ir stiprina imuninę sistemą. Dėka mano partnerystės su Sveikalastele visi Maistas yra Vaistas sekėjai šį maisto papildą (ir visus kitus) gali įsigyti su 10% nuolaida, įvedę kodą MAISTASYRAVAISTAS2021. Jeigu kažkam bus aktualu, parašykite, įdėsiu papildo nuorodą į komentarų skiltį

  1. Puikus riebaluose tirpių vitaminų - A, D, E, K2 - šaltinis. Šie vitaminai yra geriausių formų ir efektyviai pasisavinami, svarbūs sveikai kaulų, smegenų, imuninei ir endokrininei sistemų funkcijoms.
  2. Puikus konjuguotos linolo rūgšties ir Omega-3 šaltinis.

Ghi sviestas yra labai turtingas KLR, kuri skatina aktyvesnę bazinę medžiagų apykaitą, taip mažinant riebalų sankaupas kūne, turi priešuždegiminį poveikį kūne, siejama su mažesne vėžinių ligų rizika, mažina aukšta kraujo spaudimą.

Ghi sviestas turi labai gerą sočiųjų-mononesočiųjų-polinesočiųjų riebalų rūgščių balansą. Jame gausu ir mononesočiųjų riebalū rūgščių, taip pat yra ir Omega-3 r.r. Geras Omega 6:3 balansas, ypač jeigu karvutės maitinosi žole, o ne grūdais

  1. GHI sviestas yra praturtintas BUTIRATU !

Butiratas yra trumpos grandinės riebalų rūgštis, kuri LABAI svarbi sveikam ŽARNYNUI. Butiratas ne tik mažina uždegimo procesą žarnyne (naudinga turint virškinamojo trakto ligų), taip pat ši rūgštis gydo žarnyno sieneles, stiprina jų integralumą, yra naudingas išlaikyti sveiką mikrobiotą (žarnyno mikroflorą).

7.Lydyto sviesto gaminimo metu pašalinama laktozė ir pieno baltymai, tarp jų ir kazeinas, kurių kai kurie žmonės netoleruoja. Taigi šis riebalų šaltinis visiškai saugus valgyti netgi jeigu ir kažkaip reaguojate į pieno produktus.

  1. Ghi turtingas vidutinės grandies ilgio riebalų rūgštimis, kurios yra daug lengviau virškinamos ir greitai naudojamos energijai - taip vartojant šį riebalų šaltinį pajausite didesnį energijos lygį ir mažiau suvalgomų riebalų kaupsite kaip atsargą, pagerinsite savo metabolizmą !

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

Neradai ieškomos prekės? Kreipkis, galbūt tai bus nauja prekė! 2022 Visos teisės saugomos.