Prekių pristatymas


Pristatymas Lietuvoje

Sąlyga                                                              Mokestis          

Perkant už 50 eur arba daugiau                    NEMOKAMAI      

Perkant mažiau nei už 50 eur                              4.00 €            

Pristatymas į Kuršių Neriją                                 15.00 €            

Pristatymo terminas 2-4 d.d. padarius užsakymą ir apmokėjus iki darbo dienos 12 val. 

Taip pat nemokamai galite atsiimti patys mūsų sandėlyje Vilniuje, adresu M. Katkaus 1. Didmeninės kainos suteikiamos tik įmonėms arba asmenims dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu. Šios kainos taikomos klientams, kurie kreipėsi dėl didmeninio kliento statuso suteikimo. Dėl didmenininko statuso kreipkitės el. paštu advaitacandrainfo@gmail.com

1. Prekių pristatymo taisyklės

1.1. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

1.2. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Pardavėjas nėra atsakingas už prekių pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės. 

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

1.4. Pardavėjas įsipareigoja perduoti siuntinį pašto ar kurjerių tarnybai per 1-2 darbo dienas. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

1.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

1.6. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista, Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

1.8. Atsiimant prekes Parduotuvės buveinėje adresu m. Katkaus 1, Vilnius, prekes pageidautina pasiimti per 3 darbo dienas, po pranešimo jog prekės jau paruoštos atsiėmimui gavimo. Apie atvykimą arba neatvykimą per 3 d.d. atsiimti prekių būtina informtuoti nurodytais kontaktais.

1.9. Nemokamas pristatymas Vilniuje perkant ne mažiau kaip už 50 eur.

2. Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

2.1. Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

2.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

2.3. Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

2.4. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

Neradai ieškomos prekės? Kreipkis, galbūt tai bus nauja prekė! 2022 Visos teisės saugomos.